Profesyonel Woocommerce – WordPress Hız optimizasyon hizmetleri

Profesyonel Woocommerce – WordPress Hız optimizasyon hizmetleri

Yavaş bir web sitesi kullanmakta zorlandıysanız, muhtemelen hızın değerini anlamışsınızdır.

Ancak, tüm WordPress web siteleri aynı şekilde çalışmaz. Bu nedenle, her site, maksimum performansta çalışmasına yardımcı olmak için farklı ayarlar ve araçlar gerektirir. Bu ayarları benzersiz sitenize uyacak şekilde uyarlama işlemine WordPress hız optimizasyonu denir ve hayati olabilir. Araştırmalar , yükleme süresinin her saniyesi için dönüşüm oranlarınızın ortalama yüzde 4,42 azaldığını gösteriyor . Ek olarak, daha uzun bekleme süreleri de sayfa sıralamanıza zarar verebilir .

Neyse ki, web sitenizin kullanıcı deneyimini geliştirmek için uzman olmanıza gerek yok. Wooservis ile parmağınızı bile kıpırdatmadan WordPress hız optimizasyonunu sağlayabilirsiniz. Uzmanlarımız sitenizin her özelliğini analiz edecek ve ışık hızında performans sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Wooservis WordPress site hızı optimizasyonu özellikleri

Kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için en son teknolojimizi ve yılların deneyimini kullanıyoruz.

İşte sitenizi hızlandırmak için çalıştığımız yöntemlerden sadece birkaçı.

Hız iyileştirmeleri

İlk WordPress hız optimizasyonu testlerinden ve önerilen site hızı ayarlamalarının yapılmasından WordPress site yükleme sürelerini iyileştirmek için düzeltmelerin uygulanmasına kadar.

Test ve geliştirme çalışmaları

WordPress site hızı optimizasyonlarımızı yaptıktan sonra, CDN uygulamasının test edilmesi de dahil olmak üzere site hızı iyileştirmeleri için yaptığımız değişiklikleri kapsamlı bir şekilde test ediyoruz.

Raporlama

WordPress site hızınızı iyileştirme süreci boyunca iyileştirmeleri değerlendirir ve bulgularımızı kaydederiz. Bu, kararlarımızı anlamanıza ve sonuçları “kağıt üzerinde” görmenize yardımcı olacaktır.

Özelleştirilmiş öneriler

WordPress’e uyarlanmış hız iyileştirme en iyi uygulamalarını takip etmek, site hızı hizmetlerimizin her zaman alakalı ve etkili olmasını sağlar.

Her birinin etkisini ve faydalarını daha iyi anlayabilmeniz için bu WordPress hız optimizasyon özelliklerini parçalayalım. Kanıtlanmış sonuçlarla desteklenen en iyi uygulama yöntemlerimizi kullanarak WordPress web sitenizin hızını artırma sürecinde size yol göstereceğiz.

Hız iyileştirmeleri:
Eksiksiz bir denetim ve optimizasyon süreci

En başarılı projeler bir planla başlar. Bu yüzden web sitenizi olduğu gibi anlamak için zaman ayırıyoruz.

Kapsamlı bir denetim, siteniz için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını anlamamıza yardımcı olur. Benzersiz kurulumunuza aşina olduğumuzda, onu maksimum verimlilikle bir sonraki seviyeye taşımaya başlayabiliriz.

İlk olarak, bir başlangıç ​​WordPress hız optimizasyon testi yapacağız ve sonuçları gözden geçireceğiz.

İhtiyaçlarınızı anlamanın, hedeflerinize ulaşmanın ilk adımı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle yaptığımız ilk şey yoğun bir denetim yapmaktır. Bu bize hizmetlerimizi sitenizin özel hız gereksinimlerine göre uyarlama fırsatı verir.

Sitenizin ilk hız testiyle başlıyoruz. Bu, hem masaüstü sürümünü hem de mobil performansını içerir. Sayfanızın farklı konumlarda ve cihazlarda bütünsel bir görünümünü elde etmek için bu araçlardan yararlanıyoruz.

Sonra sonuçlara bakarız. Sitenizi yavaşlatabilecek birçok farklı yön olduğundan, bu adım çok önemlidir. Örneğin, bazen kötü yapılmış tek bir eklenti suçludur. Diğer zamanlarda, sorun daha ciddidir ve sunucu düzeyinde ortaya çıkar.

Ayrıca, yavaş yükleme süresi genellikle birlikte çalışan çeşitli faktörlerin sonucudur. Bu, dijital bir bulmaca ile sonuçlanabilir. Yine de, çözebileceğimiz bir şey!

Düğümü çözmek ve her bir unsurun sitenizin performansını nasıl etkilediğini keşfetmek için ilk test sonuçlarımızı kullanıyoruz. Bu veriler, benzersiz siteniz için WordPress hız optimizasyonu yaklaşımımızı bilgilendirecektir.

Ardından, birden çok site hızı aracına göre önerilen ayarlamaları yapacağız.

Hiçbir hız tümseğinin gözden kaçmamasını sağlamanın bir başka yolu da çoklu analitik çözümleri kullanmaktır. Mevcut çeşitli test araçları vardır ve tüm temelleri kapsamak için en iyilerinden birkaçını kullanırız.

Bu önemlidir, çünkü farklı çözümler farklı sonuçlar verir. Örneğin, bir araç, sayfada kullanılmayan kod miktarını azaltmayı önerebilir. Ancak, başka bir program daha iyi görüntü sıkıştırmayı tercih etmeye öncelik verebilir. Çoğu durumda, sitenizin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için her iki iyileştirme de gerekli olacaktır.

Benzersiz bir rapor oluşturmak için bu sonuçları sentezliyoruz. Ardından, WordPress hız optimizasyon tekniklerini tam olarak uygulamak için ortaya çıkan bilgileri kullanırız.

Bundan sonra, yükleme sürelerini iyileştirmek için WordPress hız optimizasyonu gerçekleştirme zamanı

Araştırmamızı yaptıktan sonra işin ciddi tarafına dalıyoruz: gerekli değişiklikleri uygulamak. Karmaşık bir kullanıcı kılavuzunda gezinme veya teknik dili yorumlama konusunda endişelenmenize gerek yok. Teknisyenlerimiz her şeyi halledecek. Bu, sitenizin içeriğine daha fazla zaman harcayabileceğiniz anlamına gelir.

Diyelim ki sitenizin büyük bir ‘ağ yükü’ var – sitenizin yüklenmesi için çok fazla dijital kaynak gerektiren bir parçası. Bu, kötü optimize edilmiş bir üçüncü taraf programı veya birden çok büyük video dosyası gibi herhangi bir sayıda sayfa öğesinden kaynaklanabilir.

Ardından, WordPress hız optimizasyonuna yönelik hızlı adımlar atacağız. Örneğin, araştırmamız, varlıkların yalnızca bir kullanıcının görmesi gerektiğinde işlendiği tembel yüklemenin çözüm olduğunu önerebilir. Bunu, iyi bir ölçüm için üst düzey bir önbelleğe alma çözümüyle de eşleştirebiliriz.

Bulduğumuz sorunlardan bağımsız olarak, WooServis ekibinin gerekli değişiklikleri uygulayacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca, gelecekte yavaş yükleme sürelerini nasıl önleyeceğiniz konusunda size ipuçları vereceğiz. Ekibimiz, uzun ömürlü bir hız çözümü için pratik eylemi basit tavsiyelerle birleştirir.

WordPress web sitenize özel hız optimizasyonu

Yıllar boyunca 2.000’den fazla WordPress web sitesi oluşturduk. Tüm web sitelerinin çerez kesici tarzda oluşturulmadığını anlıyoruz. Bu nedenle, hız iyileştirmelerinin uygulanmasının özeninin web sitesi başına özelleştirilmesi gerekir.

Test ve geliştirme çalışmaları

Web siteniz benzersizdir. Bu, tipik WordPress hız optimizasyon çözümlerinin siteniz için her zaman doğru olmayabileceği anlamına gelir.

Bu nedenle, değişikliklerimiz yürürlüğe girdikten sonra da sıkı testler uyguluyoruz .

  1. Bu, hizmetlerimizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak özelleştirildiğinden emin olmamıza yardımcı olur. Sayfanızı sayısız hız testinden geçireceğiz. Her metrikteki değişiklikleri saplantı haline getireceğiz ve bunları daha da iyileştirmenin yollarını bulacağız.
  2. Ayrıca, bu yaklaşımı barındırma için de uyguluyoruz. Sağlayıcımız Pressable, sektördeki en iyilerden biridir. Bir İçerik Dağıtım Ağı (CDN) kullanımıyla ışık hızındaki özelliklerini bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz.
  3. CDN, farklı coğrafi alanlardaki sunucuların bir koleksiyonudur. Bir sunucudan fiziksel uzaklık yükleme sürelerini etkileyebileceğinden, daha yakın merkezler daha yüksek hızlar anlamına gelir. Bir CDN uygulayarak, kullanıcıların içeriğinizi mümkün olan en yakın yerden almasını sağlayabiliriz.
  4. Ancak, bu değişikliği yapmakla ilgilenmiyorsanız, alternatif bir çözüm bulmanıza yardımcı olacağız. WordPress hız optimizasyonuna yaklaşımımız size odaklanmıştır. İçeriğinizi mümkün olduğunca hızlı bir şekilde kendi şartlarınıza göre teslim etmenize yardımcı olacağız.

Raporlama – WordPress hız optimizasyonundan önce ve sonra

Sitenizi hızlandırma işlemini elinizden alabiliriz, ancak bu karanlıkta kalacağınız anlamına gelmez. Hizmetlerimiz, hem daha önce ele aldığımız ilk raporları hem de nihai bir değerlendirmeyi içerir. Bu şekilde, sayfanızı geliştirmek için tam olarak ne yaptığımızı görebilirsiniz.

Bu kayıtlar yalnızca sizi bilgilendirmekle kalmaz, aynı zamanda değerli kaynaklar da olabilirler. Verdiğimiz kararlardan herhangi birini açıklamaktan mutluluk duyarız. Ayrıca, her değişikliğin yeni hızınıza ne kadar katkıda bulunduğunu size gösterebiliriz.

Bu, daha bilinçli kararlar vermenize yardımcı olabilir. Örneğin, üçüncü taraf bir eklentiyi değiştirdiğimizi varsayalım. Bu, daha iyi yükleme süreleri sağladı, ancak yine de o programı kullanmayı tercih edersiniz. Raporlarımız, yeniden indirmeyi seçerseniz ortaya çıkan hız farkını anlamanıza yardımcı olabilir.

En iyi uygulamalara dayalı özelleştirilmiş öneriler

Teknoloji her gün değişiyor. Web sitenizin güncel kalmasına yardımcı olabiliriz.

En yeni gelişmeleri daha hızlı yükleme sürelerinde takip ederek siteniz için en güncel önerileri sunabiliriz.

Son zamanlarda bu, Google’ın ‘Önemli Web Verilerini’ hesaba katmak anlamına geliyordu. Bunlar, Google’ın bir sayfanın kullanıcı deneyimini ölçmek için kullandığı işaretlerdir.

Bu metrikler, son zamanlarda WordPress hız optimizasyonu için yeni bir önem kazandı. Haziran 2021 itibarıyla, Önemli Web Verileri artık bir sıralama faktörüdür. Bu, sitenizin performansının, bir kullanıcının Google aramasında ne kadar yüksek göründüğünü (veya hiç görünüp görünmediğini) doğrudan etkileyeceği anlamına gelir.

Sitenizi bir bütün olarak etkileyen hıza yönelik bu değişimle birlikte, bu değerlere göz kulak olmak her zamankinden daha önemli. Ekibimiz, puanınızı en üst düzeye çıkarmanıza ve önümüzdeki günlerde yapılacak diğer değişikliklerden haberdar olmanıza yardımcı olabilir.

WordPress site hızınızı artıralım

Wooservis.com WordPress için site hızı hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bugün bir fiyat teklifi için ekibimize ulaşmayı düşünün!